Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łysaków pod Lasem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Reja

Jędrzejów(Łysaków pod Lasem + 5 km)

9,50 zł/m²100 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jędrzejów, przy ulicy Reja. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Pińczów(Łysaków pod Lasem + 18 km)

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny o pow. 44,40 m2 położony w budynku wielorodzinnym przy Armii Krajowej 17 w Pińczowie. Mieszkanie położone na IV piętrze składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jędrzejów(Łysaków pod Lasem + 5 km)

290 000 zł48,96 m² 5 923,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48.96m ul. Przemysłowa Jędrzejów. 2 pokoje! Urządzona kuchnia w meble w zabudowie oraz Sprzęt agd! Idealne Pod Inwestycje! brak bojlera! spokojna okolica! bliskosc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipnik(Łysaków pod Lasem + 21 km)

380 000 zł11 571 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 11571 m2 zlokalizowana w miejscowości Lipnik, gmina Kije. Działka niezabudowana, o kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 169 m x 144.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Sędziszów(Łysaków pod Lasem + 18 km)

14 zł/m²98,74 m² 1 382 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 32 Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Oksa(Łysaków pod Lasem + 21 km)

265 000 zł4 071 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 4071 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka położona w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bolmin(Łysaków pod Lasem + 25 km)

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Milechowy , gm. Chęciny. W 2007 roku dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jędrzejów

Jędrzejów(Łysaków pod Lasem + 5 km)

3 135 000 zł17 418 m² 179,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 17 421 m2 położona w południowej części Jędrzejowa. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny te są oznaczone symbolem: mn/u3 i mn/u4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzawa

Mierzawa(Łysaków pod Lasem + 6 km)

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom na sprzedaż położony w Mierzawie gmina Wodzisław to przestronny obiekt o powierzchni 200 m , idealny dla rodzin szukających miejsca do własnej aranżacji. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Klemencice

Klemencice(Łysaków pod Lasem + 9 km)

997 499 zł20 695 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 2,069 ha Klemencice, gm. Wodzisław przy trasie S7. - powierzchnia 20 690 m (2,069 ha). - lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 (warszawa Kraków). - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łysaków pod Lasem

Łysaków pod Lasem,świętokrzyskie

92 000 zł893 m² 103,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną przy lesie. Działka nr 93/4 o powierzchni 893m2 o wymiarach 29x29m, z warunkami zabudowy i dostępem do drogi gminnej. Teren położony w miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij